Informace k pobytu

Úvod Informace k pobytu

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem strávit Vaši letní dovolenou na chorvatském ostrově Krk.


 

Na těchto stránkách jsou uvedeny veškeré informace ohledně ubytování v apartmánovém domu v letovisku Kornič. Ten vlastní můj bratranec pan Ivan Matkovič, který žije trvale v chorvatské Rijece. Je to však rodilý Pražák a tak mluví samozřejmě bez problémů česky.

 


Tento ČESKÝ dům se nachází nad krásnou zátokou nad známým letoviskem Punat. Ve fotopříloze najdete pohledy na dům zvenčí i zevnitř, výhled od něj na přístav Punat a fotografie nejbližších možností koupání. Apartmány jsou plně vybavené, s klimatizací, TV i DVD, s dostatečnými venkovními prostory vhodné pro větší kolektiv známých lidí.  

K dispozici je USB připojení k internetu. 

 

 

 

V domě je celkem 5 apartmánů - 2 velké roomingové v 1. patře, 2 v přízemí s velkou terasou a 1 v suterénu s oddělenou ložnicí. Vše s výhledem na moře. Parkování je přímo před domem. Podrobný popis najdete na další záložce.

 

 

 

Ostrov KRK je největším ostrovem Chorvatska a zároveň od nás nejblíže. Ostrov KRK je největším ostrovem Chorvatska a zároveň od nás nejblíže. Je velmi členitý se spoustou zajímavých zákoutí, pláží a historických měst. Najdete tu panenské pláže obklopené skalními masivy, kamínkové, písečné, ale i léčivý bahenní Solný záliv - vše veřejné. Nejbližší pláže (písek s kamínky) od Korniče jsou cca 600 m směrem dolů z kopce před městem Punat. V tomto místě je navíc vybudován areál pro vodní lyžování s výtahem (netáhne Vás člun, ale lano nad vodou). Každý den se dá ale jet na jiné místo - to bych Vám pak poslal mapu ostrova, kde jsou vyznačeny všechny možnosti na jednodenní výlety. Letovisko Punat a historické město Krk se Vám ale budou určitě líbit. Na jednodenní výlet se určitě rozjedete do nejznámějšího letoviska BAŠKA. No a určitě i vyrazíte do Malinske nebo Vrbniku, Njivic či na krásné panenské pláže nad Starou Baškou či klidného Pineziči.

 
Těším se na případný zájem z Vaší strany a přeji hezký den.

Mgr. Jiří Tůma


Olšina 632, 517 21 Týniště nad Orlicí
tel.: +420 777 312 950
e-mail: kornic@orin.czorin@orin.cz


majitel domu:
Ivan Matkovič (mluví česky)
Labinska 18
51 000 Rijeka
Hrvatska
tel.: +381 385 91 372 3003
e-maillds@ri.t-com.hr